Lev aromat
Кошик порожній

Реєстрація

Ви не авторизовані, ввійти...

Нові розробки для виробників напоїв

Входячи в новий «напійний» сезон 2019 року, наша лабораторія пропонує Вам розглянути нові смакові напрямки слабоалкогольних (с/а) напоїв: Гуава-лайм, Кактус, Speciale Sandra, Піна-Колада, Диня, Ель, Медуза.
Так само в нашій лінійці присутні класичні безалкогольні напої, що вже зарекомендували себе: Квас, Лимонад, Тархун, Апельсин, Виноград, Барбарис, Кола та екзотичні: Джекфрут, Лічі, Манго, Маракуя, Мангостан та інші смаки народів світу.
Наша лабораторія, підбираючи правильні поєднання смаку та аромату, розраховує собівартість готового напою. Наші рецептури передбачають використання цукру, натуральних посолоджувачів, комплексних цукрозамінників. Ми можемо приготувати зразок готового напою на воді, що дуже важливо для органолептичного тестування саме Вашого кінцевого продукту.
Протягом усього сезону, за допомогою тестувальної установки, що знаходиться безпосередньо в офісі, Ви можете дегустувати та оцінювати новинки та впроваджувати їх у своє виробництво. Сподіваємось наші нові розробки збільшать Ваші продажі)))

Фахівець із роботи з виробниками харчових продуктів "Компанії Лев - Україна"

 - Володимир Яловенко